UCHWAŁA Nr XX/164/04

Rady Miejskiej w Wilamowicach

z dnia 23 lipca 2004 roku



w sprawie:

wprowadzenia zmian do Uchwały XXVIII/200/93 Rady Miejskiej w Wilamowicach z dnia 21 lipca 1993r. w sprawie ustalenia liczby punktów sprzedaży napojów alkoholowych /z wyjątkiem piwa/ zawierających powyżej 4,5% alkoholu, przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży.




Na podstawie art.18 ust.2 pkt.15, art.40 ust.1 i art.41 ust.1 ustawy z dnia 08 marca 1990r.

o samorządzie gminnym /Dz. U. z 2001 r., Nr 142, poz. 1591, ze zmianami/ i art.12 ust. 1 ustawy z dnia 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi /Dz. U. z 2002r. Nr 147, poz. 1231, ze zmianami/ Rada Miejska w Wilamowicach uchwala, co następuje:


§ 1.

W uchwale Nr XXVIII/200/93 Rady Miejskiej w Wilamowicach z dnia 21 lipca 1993r. w sprawie ustalenia liczby punktów sprzedaży napojów alkoholowych /z wyjątkiem piwa/ zawierających powyżej 4,5% alkoholu, przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, § 1 otrzymuje brzmienie:

§ 1. Ustalić dla terenu gminy Wilamowice liczbę punktów sprzedaży napojów alkoholowych /z wyjątkiem piwa/ zawierających powyżej 4,5% alkoholu przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży w ilości 40.”


§ 2.

Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Wilamowic.


§ 3.

Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego i poprzez
rozplakatowanie w miejscach publicznych na terenie Gminy Wilamowice oraz w jej siedzibie.

§ 4.

Uchwała wchodzi w życie po upływie 14-tu dni od ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym
Województwa Śląskiego.


Przewodniczący Rady Miejskiej

inż. Jerzy Królicki